• Bouwen zoals het moet zijn
  • De Vosholen 2c
  • 9611 KR Hoogezand

Nieuwbouw Solanic 200L

PROJECTFOTO'S

Toon alle foto's

OPDRACHTGEVER

Avebe richt zich van oudsher op het winnen van zetmeel uit aardappels. Dit zetmeel wordt met behulp van innovatieve technieken omgezet tot diverse producten. Solanica staat voor puur, ‘free from’ en duurzaam. Het is hét toonaangevende merk voor food-grade eiwitisolaten uit de aardappel, wat past in een vegetarische en veganistische levensstijl.

PROJECT

  • Oplevering: Oktober 2021
  • Grootte: ca 2100 m2

Het bouwen van een nieuwe Solanic 200L fabriek lijn 2 en Droger op de locatie van Avebe te Gasselternijveen, uitgevoerd volgens HACCP normering.

De gerealiseerde onderdelen bestaan uit de nieuwbouw van productiegebouwen A, B, C en de Drogertoren. Ook hebben wij de uitvoering gerealiseerd van nieuwe leidingbruggen, het leveren en plaatsen van inpandige leidingbruggen en de uitbreiding van bestaande leidingbruggen.

UITVOERING

Naast de uitvoering van de nieuwbouw van de Solanic Fabriek en de Droger hebben wij nog de volgende onderdelen gerealiseerd:

  • de uitvoering van een nieuwe constructie voor de warmtewisselaars
  • de nieuwbouw van een traforuimte en chemicaliënopslag.
  • diverse gebouwaanpassingen voor de nieuwe tankenruimte

De paalfundatie, de installaties en het equipment zijn door derden uitgevoerd.

Webontwikkeling: Convident